FAQ

Biežak uzdotie jautājumi

Vai jūs piegādājat?

Jā, mēs piedāvājam piegādes pakalpojumus. Taču ņemiet vērā, ka izmaksas būs atkarīgas no pasākuma norises vietas Rīgas robežās.

Cik tālu iepriekš man ir jāveic pasūtījums?

Balonu pasūtījumus varam apstrādāt pasākuma dienā, bet pasūtījumus lūdzam veikt vismaz 4 stundas pirms svētku sākuma.

Cik ilgi var peldēt hēlija balons?

Gaisa balona lidojuma ilgums mainās atkarībā no sezonas. Vasarā hēlija baloni var peldēt 2 līdz 10 dienas, savukārt ziemā tas ilgst no 2 līdz 30 dienām. Visi mūsu baloni ir apstrādāti ar īpašu polimēru līmi (Hi-Float), lai palīdzētu tiem noturēties augstumā.

Vai jūs sniedzat garantiju saviem produktiem?

Jā mēs darām. Ja balons ir bojāts un nokrīt 8-12 stundu laikā, mēs to nomainīsim vai piedāvāsim pilnu naudas atmaksu.

Kā nodrošināt, lai baloni peldētu ilgāk?

Baloniem mēdz nepatikt karstums, tāpēc to peldēšanas ilgums vasarā var ievērojami samazināties. Varat pagarināt to lidojumu, novietojot tos telpā, kur ir mazāk saules gaismas, un prom no visiem siltuma avotiem, piemēram, krāsns. Piemēram, laba ideja varētu būt to ievietošana bērnu istabā. Ziemā novietojiet tos tālāk no radiatoriem vai sildelementiem. Ir svarīgi atcerēties, ka baloni tiek veidoti kā dekoru priekšmeti, nevis rotaļlietas. Tie var neizturēt ilgu laiku, ja ar tiem tiek plaši apstrādāti, īpaši bērni.

Vai es varu maksāt skaidrā naudā pēc piegādes?

Ja mēs piegādājam pasūtījumu, mēs pieņemam tikai bezskaidras naudas maksājumus. Maksājumi skaidrā naudā tiek pieņemti tikai pašizņemšanas pasūtījumiem mūsu veikalā.

Kā man vajadzētu transportēt balonus?

Ja saņemat pasūtījumu, mēs iesaiņosim balonus īpašos transportēšanas maisos. Ja baloni izlec jūsu nepareizas rīcības dēļ, lūdzu, saprotiet, ka mēs nevaram piedāvāt naudas atmaksu. Lai to novērstu, nodrošiniet, lai automašīnas bagāžniekā nebūtu asu priekšmetu. Parastā automašīnas bagāžniekā var ievietot 15-20 balonus, savukārt SUV var ievietot līdz 50 lateksa baloniem.

Vai es varu pasūtīt ziedu kompozīciju bez baloniem?

Pilnīgi noteikti! Mūsu florists var izveidot jebkuru pielāgotu izkārtojumu pēc jūsu vēlmēm, pat bez balonu iekļaušanas.