Rakstiska atgriešanas un atmaksas politika

Mums ir 14 dienu atgriešanas politika, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu atgriešanu.

Lai prece būtu piemērota atgriešanai, tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai vai nelietotai, ar etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanu, varat sazināties ar mums info@balloonparty.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atgriešana būs jānosūta uz šādu adresi: Mirdzas Kempes iela 4 - 20, Rīga LV-1014, Latvija

Ja jūsu atgriešana tiks pieņemta, mēs nosūtīsim jums atgriešanas nosūtīšanas etiķeti, kā arī norādījumus par to, kā un kur nosūtīt jūsu paku. Preces, kas mums nosūtītas atpakaļ, iepriekš nepieprasot atgriešanu, netiks pieņemtas.

Jebkuru atgriešanas jautājumu gadījumā vienmēr varat sazināties ar mums info@balloonparty.lv.


Bojājumi un problēmas
Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu saņemšanas brīdī un nekavējoties sazinieties ar mums, ja prece ir bojāta, bojāta vai saņemat nepareizu preci, lai mēs varētu izvērtēt problēmu un to labot.


Izņēmumi / neatgriežamas preces
Noteiktu veidu preces nevar atgriezt, piemēram, ātrbojīgas preces (piemēram, pārtika, ziedi vai augi), pielāgotus produktus (piemēram, īpašus pasūtījumus vai personalizētas preces), personīgās higiēnas preces (piemēram, skaistumkopšanas produktus) un pielāgotus vai personalizētus produktus . Mēs nepieņemam arī bīstamu materiālu, uzliesmojošu šķidrumu vai gāzu atgriešanu. Lūdzu, sazinieties, ja jums ir jautājumi vai neskaidrības par jūsu konkrēto preci.

Diemžēl mēs nevaram pieņemt atpakaļ izpārdošanas preces vai dāvanu kartes.


Biržas
Ātrākais veids, kā nodrošināt, ka saņemat to, ko vēlaties, ir atgriezt esošo preci un, tiklīdz atgriešana ir pieņemta, atsevišķi iegādājieties jauno preci.

Atmaksas
Mēs jūs informēsim, kad būsim saņēmuši un pārbaudījuši jūsu atgriešanos, un informēsim, vai atmaksa ir apstiprināta vai nē. Ja tas tiks apstiprināts, 10 darbadienu laikā jums tiks automātiski atmaksāts, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka var paiet zināms laiks, līdz arī jūsu banka vai kredītkartes izsniedzējs apstrādās un publicēs atmaksu.
Ja ir pagājušas vairāk nekā 15 darba dienas, kopš esam apstiprinājuši jūsu atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mums info@balloonparty.lv.